Bahar Nöbeti PDF

Tunisiamobilitycongress.com Bahar Nöbeti Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Bahar Nöbeti. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bahar Nöbeti kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Düşen yaprak, yakasından hiç düşmeyen efkârının peşindeydi. 'bay' ile 'bayan' arasındaki pis ilişki, 'can' ile 'canan' arsına sızmıştı. Ortalıkta toplu bir yıkım vardı, yıkımın tam ortasında tombul bir kış. Hiç üşenmedim, hiç üşümedim ve kapkara bir gölgeyi koynuma aldım. Işığın dengesini bozdum. Tanrı açık kalp ameliyatına alınmıştı ve acil B rh pozitif huzur gerekiyordu. Fısıltının hengâmesi ay ışığını engelliyordu. Ortam iki şeye çok müsaitti; sınanmak ve sınırlanmak. Eş anlamlı kelimler gibi eş alevli yangınlar vardı, yağmurlar vardı. Toprak kangren olmuştu, kan ağlıyordu. Gece bitmek tükenmek bilmeyen bir ağustos kadar uzundu. Bu arada, Eylül'ün ağustosla hiçbir ilgisi yok. Eylül, saçlarının kalbimdeki şiir uzunluğu. Canımın içinden geçen pencere, mecburi bir istikametti. Bölünen zaman, gökyüzünün önünden geçti. Herkesin iç dünyası, dış dünyasının altında kalabilir. Buna elbette bir diyeceğim yok. Karanlığın önündeki beyazlar limitsizdir, ve unutkan. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Ceren Yayınevi 

Yusuf Kurtuluş Türkoğlu. Düşen yaprak, yakasından hiç düşmeyen efkârının peşindeydi.

BILGI

YAZAR: Yusuf Kurtuluş Türkoğlu

DOSYA ADI: Bahar Nöbeti.pdf

ISBN: 9786055553845

YAYIN TARIHI: 2016

DOSYA BOYUTU: 7,51 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Bahar Nöbeti - Yusuf Kurtuluş Türkoğlu - Ceren Yayıncılık

Yusuf Kurtuluş Türkoğlu. Düşen yaprak, yakasından hiç düşmeyen efkârının peşindeydi. 'bay' ile 'bayan' arasındaki pis ilişki, 'can' ile 'canan' arsına sızmıştı.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Şiir - Ceren Yayıncılık - Bahar Nöbeti

Bahar Nöbeti 14,86 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Şiir fiyatı Kitap kategorisinde. Bahar Nöbeti. Ceren Yayınevi - Yusuf Kurtuluş Türkoğlu - İnce Kapak. Ürün yorumu yok.

İLGILI KITAPLAR