Sofra PDF

Tunisiamobilitycongress.com Sofra Image
AÇIKLAMA

Sofra harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sadık Yalsızuçanlar. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Sadık Yalsızuçanlar'den Sofra kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)   ".... sofra, bir bakıma göğe aittir. Yeryüzüne serilmektedir, ama semavîdir. Gök, insanın ruhu, arz ise bedenidir. Yani sofra, ruhtan bedene,Rahman’dan nefse lütfedilmiş olandır.""Sofrayı, yer ve gök biçiminde nitelemek doğru değildir. İster yere isterse göğe ait olsun, bütün sofralar gökseldir. Sofra, aynı zamanda herkesin çağrıldığı ve oturduğu bir nimet şölenidir. Mülkiyetin ferdîliği burada iflas eder. Burası özgürleşme mahallidir. Herkes doyar bu sofrada, her şey davetlidir. Güzel, iyi olan ne varsa burada sergilenir. Dostun sofrasıdır burası, Hz. İbrahim’in bereketidir. Hz. İsa’nın diriltici nefesidir, kardeşlik şölenidir. Dinin olgunlaştığı, nimetin tamamlandığı yerdir. Rahmaniyyetin, Rahimiyyetin ve Ulûhiyyetintecelligâhıdır, üçler sırrıdır."      

Yemeğin tadı kadar oturulan sofra da önemlidir. En güzel sofralar için sofra düzeni nasıl olmalı derseniz, sofranıza gelen tüm malzemelerin ve gereçlerin dizilimleri dikkat etmeniz gereken ilk nokta.

BILGI

YAZAR: Sadık Yalsızuçanlar

DOSYA ADI: Sofra.pdf

ISBN: 9786059275576

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 6,45 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Sofra Grubu - Cookplus

...(3.153) Kahvaltı Takımı (472) Kase (939) Pasta Takımı (18) Sunum Tahtası (324) Tabak (2.944) Yemek Takımı (1.529)+ Diğer Sofra Sunum Kategorileri. Fiyatı Düşen Sofra Sunum ÜrünleriTümü.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Instagram | Sofradergi

Yemeğin lezzeti kusursuz bir sofrada çıkar. Özel akşam yemeklerinizi unutulmaz kılmak için Taç sofra ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu kategorimizde sizler için en şık ve kullanışlı sofra ürünlerini listeledik.

İLGILI KITAPLAR